Делегація з Хоролу


Вчора, 20 червня, до Нових Санжар приїхала  делегація з Хоролу для обміну досвідом на чолі з міським головою Волошином Сергієм Михайловичем та виконавчим директором Асоціації міст Полтавщини Безносик Галиною Іванівною. 

Гостей радо зустріла селищний голова Інна Коба, яка привітала шановних гостей короваєм та на згадку подарувала сувеніри.

Делегація познайомилася з роботою кожного відділу селищної ради, комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради. Особливо їх зацікавив відділ благоустрою. Гості були вражені об’ємом виконаних робіт працівниками цього підрозділу, побачивши красу і чистоту Нових Санжар (парки, сквери, пам’ятники, малі архітектурні форми, території відпочинку), а також мали змогу прокататися на велокареті. Під час екскурсії по нашому містечку члени делегації були зачаровані кількістю, красою та ароматом квітучих троянд.  Гості  почули відповіді на всі запитання, які їх зацікавили в ході екскурсії. А запитань було дуже багато. Членам делегації було цікаво все. Гадаємо, що гостям нашого чарівного селища буде що розповісти своїй громаді і вони почерпнули багато нових ідей для благоустрою свого міста.