Пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання


07 червня  в кабінеті селищного голови відбулось пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання. На сесію прибули  17 депутатів.

Запрошені: головний бухгалтер селищної ради Панченко Віра Олександрівна, начальник комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради Кушніренко Наталія Володимирівна, директор ДП «Комунтех» Давиденко Наталія Володимирівна, представники засобів масової інформації.

На початку засідання привітали депутата, який відсвяткував своє день народження у міжсесійний період, Мокляка Юрія Борисовича.

Депутати затвердили регламент роботи пленарного засідання та порядок денний:

1.Про поповнення статутного капіталу КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища в смт. Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

4. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

5. Різне

Селищний голова зазначила, що сьогодні (07 червня 2017 року) до селищної ради надійшли листи від КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради та ДП «Комунтех» щодо приписів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області по тарифах на централізоване водопостачання та вивезення твердих побутових відходів та внесла пропозицію включити до порядку денного ще і такі питання:

- Про зупинення дії рішення селищної ради №1 від 23.03.2017 року «Про встановлення тарифів на  централізоване водопостачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів по КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

-  Про зупинення дії рішення селищної ради №2 від 23.03.2017 року «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів по ДП «Комунтех».

Пропозиція була прийнята одноголосно і питання внесені на розгляд двадцять другої позачергової сесії.

Після внесення змін до порядку денного, депутати приступили до розгляду питань.  

За останніми питаннями доповідали начальник комунального підприємства «Джерело» Кушніренко Наталія Володимирівна і директор ДП «Комунтех» Давиденко Наталія Володимирівна, які розповіли присутнім про перевірку, яка була проведена на підприємствах та фінансову ситуацію, яка склалася на підприємствах в нинішніх умовах економіки. На даний момент КП «Джерело» і ДП «Комунтех» складно виживати і працювати беззбитково.

Після довготривалих обговорень було внесено на голосування такі проекти рішень:

1.Про зупинення дії рішення селищної ради №1 від 23.03.2017 року «Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів по комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради».

2. Про залишення рішення селищної ради №1 від 23.03.2017 року «Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів по комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради» в силі до введення в дію нових тарифів на послуги централізованого водопостачання.

Депутати більшістю голосів (1 утримався) підтримали другий проект рішення.

По вивезенню твердих побутових відходів теж було внесено два проекти рішень

1.Про зупинення дії  рішення селищної ради №2 від 23.03.2017 року «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів по ДП «Комунтех».

2. Про залишення рішення селищної ради №2 від 23.03.2017 року «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів по ДП «Комунтех» в силі до введення в дію нових тарифів на дані послуги.

Одноголосно було прийнято рішення залишити в силі  тарифи, які були прийняті 23.03.2017 року до введення в дію нових тарифів на вище згадані послуги.