День захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це особливе свято, спрямоване показати, як діти всього світу потребують підтримки, розуміння і турботи дорослих, бо вони – це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти.

Саме в цей день у Нових Санжарах в парку Перемоги пройшло районне свято для дітей. Святковий захід розпочався біля Новосанжарського НВК. Звідти організованою колоною, на чолі якої були  діти з барабанами, які створювали неймовірну атмосферу свята, дійшли до пам’ятника Т.Г.Шевченка. Там діток зустріла селищний голова Інна Коба. Інна Олександрівна привітала юних винуватців урочистостей і запропонувала: «Давайте кожен з вас загадає бажання і  по моїй команді відпустимо у небо повітряні кульки. Я впевнена, - сказала вона, – що ваші світлі мрії та бажання обов’язково здійсняться.» Політ кульок-бажань супроводжувався теж грою на барабанах, що підкреслило цей урочистий момент.

В парку Перемоги розпочалась концертна програма. Дітки з дошкільних дитячих закладів, ансамблю «Веселка», «Дивосвіт», вихованці дитячої музичної школи та багато інших радували присутніх танцями, піснями, грою на різних інструментах.

До уваги батьків та дітей були представлені численні майстер –класи з ліплення, малювання, виготовлення ляльок-мотанок, виставка художній робіт, відбувся конкурс «Малюк на асфальті».

У День захисту дітей парк Перемоги перетворився на осередок  радощів та позитивних емоцій. Усюди було чути дитячий сміх.

О 14.00 годині на діток чекала дитяча дискотека з аніматорами.