Дорогі учні, шановні учителі, батьки!

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне свято  - це Свято останнього дзвоника. Цей день особливий для кожного з вас. Адже це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Для вас він сповіщає про закінчення важливого етапу у житті кожної людини – шкільної пори. Попереду – великі перспективи реалізації набутих знань, опанування обраного фаху і вершин та нових досягнень і звершень у вашому житті. Бажаю вам, шановні юнаки і дівчата, непохитної віри у себе, знайти власну  життєву стежину і стати гідними громадянами нашої держави.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

А вам, наші юні друзі школярі, бажаю під час літніх канікул набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнена, що повернувшись восени за шкільні парти,  вам буде про що розповісти своїм друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!