Спільне засідання постійних комісій

22 травня 2017 року в приміщенні селищної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів і цін та з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді та спорту та з питань земельного законодавства.

Порядок денний:

1. Про розгляд заяви ТОВ «СТІРКС» щодо надання дозволу на цілодобовий графік роботи для розповсюдження миттєвої лотереї «Золотий кубок» по вул. Шевченка, 37 Б.

2. Про розпорядження селищного голови №50 «Про внесення змін до  розпорядження селищного голови від 12.05.2017 №47 «Про скликання двадцять першої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання» та розпорядження селищного голови №51 «Про внесення змін  до розпорядження селищного голови від 12.05.2017 року №47 «Про скликання двадцять першої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання».

3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за I квартал 2017 року.

4. Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ №2 «Лелеченька».

5. Про розгляд звернення начальника відділу освіти Новосанжарської районної державної адміністрації

6. Про затвердження рішення виконавчого комітету.

7. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

8. Про розгляд звернення директора Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

9. Про виділення субвенції на пільгове перевезення окремих категорій громадян.

10. Про повторний розгляд звернення головного лікаря КЗ «Новосанжарський Центр ПМСД».

11. Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

12. Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

13. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

14. Про розгляд звернення головного лікаря Центральної районної лікарні.

15. Про розгляд звернення КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради.

16. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

17. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

18. Про внесення змін до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Нові Санжари.

19. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.