Спільне засідання постійних комісій


19 травня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування та з питань  депутатської етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування.

Порядок денний:

1. Про розгляд заяви ТОВ «СТІРКС» щодо надання дозволу на цілодобовий графік роботи для розповсюдження миттєвої лотереї «Золотий кубок» по вул. Шевченка, 37 Б.

2. Про розпорядження селищного голови «Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 12.05.2017 р. №47 «Про скликання двадцять першої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.»

3. Про затвердження рішення виконавчого комітету.

4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

5. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт Нові Санжари квартири №19 по вул. Шевченка 20/15 в смт Нові Санжари.

6. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

7. Про внесення змін до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Нові Санжари.

8. Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

9. Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.