Усе далі відходить від нас 9 травня 1945 року, але, як і раніше, пам’ятаємо, якою ціною дістався той день. День Перемоги став священним для кожного з нас. Немає жодної родини, якої б не торкнулося горе. Тисячі воїнів пішли на фронт, тисячі наших земляків працювали в тилу. На захист Вітчизни піднялися всім народом і зуміли відстояти право на мирне життя.  Вистояти в цьому горнилі допомагали лише безмірна віра в Перемогу і почуття особистої відповідальності за долю свого народу і держави.

З Днем Перемоги вас, дорогі новосанжарці! Бажаю вам радості, духовного піднесення, сил, віри, впевненості у всіх ваших добрих справах в ім’я миру та злагоди. Нехай єднає усіх нас любов до України і турбота про її майбутнє. Ми всі повинні вкотре усвідомити значення таких слів як «мир», «порозуміння», «примирення».

 Наш земний уклін всім, хто воював на фронтах Другої світової війни, хто працював у тилу для фронту і перемоги, хто підняв з повоєнних руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш безсмертний, пам’ять про полеглих вічна, вдячність народу безмежна.

Бажаю всім ветеранам довгих років життя, міцного здоров’я, любові і поваги рідних і близьких, миру і Божого благословення.

З повагою, селищний голова                             Інна Коба