Алея Миру


7 квітня 2017 року, біля Парку Матері, відбулося закладення Алеї Миру. Даний захід був проведений за ініціативи селищного голови Інни Коби. На її думку алея стане символом спільної віри і надії на мирне життя та добробут селища і України в цілому.

На дане міроприємство були запрошені люди, причетні до збереження миру і спокою, які брали участь у воєнних діях минулих і теперішніх та звичайно діти – наше майбутнє, в яких хочеться вкласти морально-етичні цінності, традиції та бажання жити у дружбі.

В закладенні Алеї Миру прийняли участь  селищний голова Інна Коба, учні 11 класів Новосанжарського навчально-виховного комплексу, заступник голови  Новосанжарської РДА Постольник Н.Ю. і начальник відділу ЖКГ, містобудування та архітектури Новосанжарської РДА Дрига О.І, начальник медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України полковник м/с Блінов О.В., старший лейтенант Дашевський О.М. та сержант Пов’якало Ю.І. районного військомату, воїни-інтернаціоналісти Коркішко М.В., Бульбаха О.О,  Кущ В.В., учасник АТО Іващенко В.О. та його дружина Марина Віталіївна, учасники подій на ЧАЕС – Дерев’янко О.М. і Дашко К.П.,  начальник Новосанжарського ВП ГУНП в Полтавській області капітан поліції  Власенко А.І.

Було висаджено 14 дерев глоду декоративного.

Інна Олександрівна вдячна всім, хто брав участь у даному заході  та посадив «своє» дерево на Алеї Миру.