Директором школа стоїть...


Саме під таким гаслом у Новосанжарському НВК 8 червня 2012 року проходило зібрання всіх тих, хто хоч трішечки причетний до цього навчально-виховного закладу.

Були запрошені представники влади, освіти, люди, які безпосередньо були знайомі з колишніми директорами школи, вчителі, учні, преса.

У холі школи п’ятикласниками був представлений хронологічний ряд поважних людей, директорів, які творили історію школи, починаючи з 1905 року.

  

Про кожного з них була окрема розповідь – окремий уривок із життя. Величезний особистий вклад в школу вніс кожен директор, який у свій час стояв на чолі закладу й намагався усіляко покращити,  удосконалити  і будівлю школи, і класи, і заняття на уроках, і дисципліну дітей.

Немало вдалося зробити… І вже починаючи з 1995 року  Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів реорганізувалася і стала носить назву  Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Школа, яка виростає на очах, під керівництвом мудрого директора Миколи Івановича Решетила обладнується всіма необхідними приміщеннями, технічними інноваційними засобами, а досвідчені вчителі докладають усі зусилля, щоб якнайкраще навчити, виховати учнів. У результаті – мають переможців різноманітних олімпіад, конкурсів, змагань, студентів вищих навчальних закладів України і просто вдячних учнів.