18 березня 2015 року указом Президента України «Про День Національної гвардії України» «…враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку» було запроваджено День Національної гвардії України. 26 березня цього року вся Україна святкуватиме вже 3-тю річницю Дня Національної гвардії України.

 У цей день я вітаю усіх військових, які служать у лавах Національної гвардії України. Саме вони забезпечують зміцнення обороноздатності та підвищують безпеку нашої держави.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

Особисто від себе щиро вітаю вас з професійним святом!Бажаю міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, миру і злагоди в кожній родині, наснаги та невичерпної життєвої енергії!Нехай ваші професійні успіхи будуть ще вагомішими, а в родинах панують мир, злагода і достаток!Щастя вам та вашим родинам!

З повагою, селищний голова             Інна Коба