Дев’ятнадцята сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання


23 березня 2017року в кабінеті селищного голови відбулось пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні 21 депутат, із 26 обраних.

На дев’ятнадцяту сесію селищної ради були запрошені: заступник селищного голови Івашина Валентин Миколайович, головний бухгалтер Панченко Віра Олександрівна, спеціаліст-землевпорядник Самойленко Ірина Іванівна, спеціаліст-юрист Стрельцова Світлана Петрівна, начальник КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради Кушніренко Наталія Володимирівна, економіст КП «Джерело» Рибачок Ольга Леонідівна, юрист КП «Джерело» Корольов Ілля Миколайович та представники засобів масової інформації.

Традиційно засідання розпочалось із гімну України. Потім селищний голова Інна Коба привітала іменинників, які відсвяткували свої дні народження у міжсесійний період, це: Руденко Ніна Миколаївна, Білокінь Олексій Леонідович, Василенко Валентина Миколаївна.

Депутати затвердили регламент роботи пленарного засідання та приступили до розгляду порядку денного:

1. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів по КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

2. Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових та рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів по ДП «Комунтех» комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2016 рік.

4. Про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за II півріччя 2016 року.

5. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

6. Про розгляд звернення головного лікаря Комунального закладу «Новосанжарський Центр ПМСД» Яковенка О.В.

7. Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ №1 «Сонечко».

8. Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ №2 «Лелеченька».

9. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

10. Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

11. Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

12. Про виділення субвенції на пільгове перевезення окремих категорій громадян.

13. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

14. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища  смт Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

15. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.

16. Про внесення змін до рішення сесії №16 від 31 січня 2017 року «Про внесення змін дог додатку №1 рішення позачергової  шостої сесії від 22 лютого 2016 року №11 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Новосанжарської селищної ради».

17. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

18. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Новосанжарської селищної ради на 2017 рік.

19. Про затвердження порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

20. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади будівлі гуртожитку, розташованої в смт Нові Санжари по вул. Шевченка, 22/14.

21. Про надання згоди на передачу майна комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради дочірньому підприємству  «Комунтех» комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

22. Про погодження надання в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-промислова компанія»  ХОУМ-НЕТ нежитлового приміщення по вул. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари.

23. Про затвердження розпорядження селищного голови №29 від 13 березня 2017 року «Про внесення змін до бюджетних призначень Новосанжарської селищної ради».

24. Про внесення змін до штатного розпису відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради.

25. Різне.

Напередодні сесії всі ці питання були розглянуті на постійних комісіях Новосанжарської селищної ради.

За підрахунком поіменного голосування всі рішення, за виключенням трьох, прийнято одноголосно. По таких  питаннях, як :

-         про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів;

-         про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів;

-         про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад депутати не дійшли до одностайності.