СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ


20 і 21 березня 2017року  в кабінеті селищного голови відбулось спільне засідання постійних  комісій: з питань депутатської етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування та з питань земельного законодавства.

З таким порядком денним:

1.    Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів по комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

2.    Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів по ДП «Комунтех» комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

3.    Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2016 рік.

4.    Про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за II півріччя 2016 року.

5.    Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

6.    Про розгляд звернення головного лікаря комунального закладу «Новосанжарський Центр ПМСД» Яковенка О.В.

7.    Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ №1 «Сонечко».

8.    Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ №2 «Лелеченька».

9.    Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

10.                      Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

11.                      Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

12.                      Про виділення субвенції на пільгове перевезення окремих категорій громадян.

13.                      Про затвердження рішень виконавчого комітету.

14.                      Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища  смт Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

15.                      Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

16.                      Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Новосанжарської селищної ради на 2017 рік.

17.                      Про затвердження порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

18.                      Про затвердження розпорядження селищного голови №29 від 13 березня 2017 року «Про внесення змін до бюджетних призначень Новосанжарської селищної ради».

19.                      Про внесення змін до штатного розпису відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради.

20.                      Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.

21.                      Про внесення змін до рішення сесії №16 від 31 січня 2017 року «Про внесення змін дог додатку №1 рішення позачергової  шостої сесії від 22 лютого 2016 року №11 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Новосанжарської селищної ради».

22.                      Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади будівлі гуртожитку, розташованої в смт Нові Санжари по вул. Шевченка, 22/14.

23.                      Про надання згоди на передачу майна комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради дочірньому підприємству  «Комунтех» комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

24.                      Про погодження надання в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-промислова компанія»  ХОУМ-НЕТ нежитлового приміщення по вул. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари.

25.                      Про звернення розпорядження селищного голови №29 від 13 березня 2017 року «Про внесення змін до бюджетних призначень Новосанжарської селищної ради».