203 річниця від Дня народження Тараса Шевченка

У кожного народу є свої митці, чиї імена крізь століття не згасають і стають безсмертними. 9 березня 2017 року відзначається 203 річниця з дня народження великого сина свого народу, поета-гуманіста, славетного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди цієї дати у Нових Санжарах пройшов урочистий мітинг.

Вшанувати геніального митця України прийшли селищний голова Інна Коба, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, представники підприємств та організацій, учнівська молодь та громадськість.

Захід розпочався з виступу селищного голови Інни Коби, яка зачитала вірш «Заповіт».У виступах звучали слова поваги та вдячності українському поетові, письменнику та громадському діячеві. Говорили й про те, що Тарас Григорович закликав звільнитися від ярма та порвати кайдани, і хто ж знав, що трохи менше ніж через 203 роки його заклик буде настільки актуальним.

У виступах взяли участь учні Новосанжарського навчально-виховного закладу, які декламували вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду…)

Приємною частиною даного мітингу став виступ члена Національної Спілки народного мистецтва України, заслуженого художника України, майстра народних інструментів, лауреата премії ім. Самійла Величка, члена Національної Спілки кобзарів України кобзаря Івана Новобранця.

У заключній частині мітингу учасники поклали квіти та гірлянди  до пам’ятника Т.Г.Шевченка.