День Героїв Небесної Сотні


В понеділок, 20 лютого в Нових Санжарах пройшов мітинг, де вшанували пам’ять Небесної Сотні - Героїв, які  загинули, захищаючи ідеали демократії, людської гідності та вільного вибору. У заході, що відбувся біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, взяли участь  керівники району та селища, представники трудових колективів підприємств, установ і організацій, ветерани, учнівська молодь та громадськість.

Мітинг відкрила селищний голова Інна Коба віршем «А сотню вже зустріли небеса…», після чого прозвучав гімн України.

Учасники мітингу взяли участь у спільній молитві за померлими  зі служителем Української православної Церкви Київського Патріархату отцем Дарієм.

Потім до виступу було запрошено голову райдержадміністрації Сергія Бульбаху, голову районної ради Геннадія Супруна та учасника подій на Майдані Володимира Паршевлюка. Вони закликали пам’ятати уроки історії, любити Україну, як Герої Небесної Сотні, бути гідними їхньої пам’яті, не бути байдужими. У своєму виступі Інна Коба висловила побажання, щоб пам’ять про Небесну Сотню і страшні події згуртувала нас, дала силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

         Всім невинно убієнним під час подій на майдані, тим, хто «положив серце й душу за нашу свободу» та віддав найдорогоцінніше – своє життя, була присвячена хвилина мовчання. Після цього присутні поклали квіти  і гірлянди до підніжжя пам’ятника. Завершився захід виконанням Гімну України