День вшанування воїнів-інтернаціоналістів


15 лютого у Нових Санжарах пройшли заходи приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

З нагоди цієї дати в Центрі культури і дозвілля відбулись урочистості. На заході були присутні  учасники бойових дій, голова РДА Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, селищний голова Інна Коба.

Сергій Володимирович та Геннадій Іванович звернулися до воїнів – інтернаціоналістів з привітаннями та  словами вдячності за неоціненний подвиг.

Інна Олександрівна привітала учасників бойових дій піснею «Віват  Шураві», яка супроводжувалася показом слайдів на проекторі.

Також з вітальним словом звернувся і голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Михайло Коркішко.

Для всіх присутніх у залі був проведений концерт з патріотичними піснями і учасникам бойових дій вручені почесні грамоти та подяки.

Після цього урочистою колоною, з прапором районної спілки воїнів Афганістану,  учасники  заходу пройшли центральною вулицею селища до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та бойової машини піхоти в парку «Перемоги».

Там присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять всіх тих,  хто  віддав своє життя у війні в Афганістані.

             По завершенні урочистого мітингу, представники органів влади, воїни-інтернаціоналісти та громадськість селища поклали живі квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям.