Спільне засідання постійних комісій.


          27 січня 2017 року в кабінеті селищного голови відбулось спільне засідання постійних  комісій: з питань депутатської етики, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування; з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування; з розгляду та вирішення питань земельного законодавства.

З таким порядком денним:

1. Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 20.01.2017 року №7 «Про скликання вісімнадцятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання».

2.  Про стан виконання Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області за II півріччя 2016 року.

3.  Про затвердження Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

4. Про затвердження селищної Програми «Про зайнятість населення на 2017 рік».

5. Про затвердження селищної Програми «Молодь Новосанжарщини на 2017 рік» .

6. Про розгляд звернень завідуючих ДНЗ №1 «Сонечко» та ДНЗ №2 «Лелеченька» щодо виділення коштів на харчування.

7.Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ №2 «Лелеченька» щодо виділення коштів на придбання вхідних воріт.

8. Про стан виконання плану роботи за II півріччя 2016 року.

9. Про стан виконання Плану діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Новосанжарської селищної ради за 2016 рік.

10. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання №7 від 30 червня 2016 року «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про єдиний податок».

11. Про внесення змін до Положення про транспортний податок, затвердженого рішенням дев’ятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання №8 від 30 червня 2016 року «Про встановлення ставки транспортного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про транспортний податок».

12. Про внесення змін до рішення селищної ради сьомого скликання №18 від 04 листопада 2015 року «Про утворення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради».

13. Про внесення змін до рішення селищної ради сьомого скликання №4 від 24 листопада 2015 року «Про затвердження керівника органу приватизації житлового фонду Новосанжарської селищної ради».

14. Про внесення змін до штатного розпису апарату управління Новосанжарської селищної ради.

15. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік.

16. Про затвердження ставок земельного податку на 2017 рік.

17. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.

18. Про внесення змін до Додатку №1 рішення селищної ради №11 від 22 лютого 2016 року «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Новосанжарської селищної ради».

19. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

20. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради на 2017 рік.

21. Про розгляд звернення сільського голови Лелюхівської сільської ради.

22. Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

23. Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради.