Відбулася 15 сесія селищної ради

07 грудня 2016 року саме у  День місцевого самоврядування відбулася чергова сесія Новосанжарської селищної ради, на яку прибуло 20 депутатів із 26.         

         Участь у сесії, крім депутатів, взяли заступник селищного голови Івашина В. М., головний бухгалтер селищної ради Панченко В.О., спеціаліст-юрист селищної ради Стрельцова С. П., спеціаліст-землевпорядник Самойленко І. І., представники засобів масової інформації.

         На початку пленарного засідання уже традиційно привітали депутатів, які у міжсесійний період відсвяткували свої дні народження, та селищний голова вручила  їм квіти. Також Коба І. О. привітала усіх депутатів із професійним святом. Потім депутати привітали селищного голову із Днем місцевого самоврядування. Після офіційної частини депутати затвердили порядок денний та регламент роботи пленарного засідання і перейшли до розгляду питань, які детально були вивчені на засіданнях постійних комісій.

         У ході засідання було розглянуто 17 питань,  зокрема: Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік, Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради № 152 від 21 листопада 2016 року "Про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету", Про преміювання селищного голови та заступника селищного голови з нагоди професійного свята, Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Новосанжарської селищної ради на 2016 рік., Про затвердження Положення про проведення загальноселищного конкурсу " Краща садиба"," Кращий багатоквартирний будинок", " Краща організація, підприємство, установа", " Краща вулиця селища", Про відмову у наданні додаткових пільг по сплаті земельного податку на 2017 рік, Про схвалення проекту договору № 2 про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) підприємств комунальної форми власності, Про  внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік, Про передачу обʼєктів благоустрою комунального підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради на баланс Новосанжарської селищної ради,  Про розгляд заяв з питань земельного законодавства, Про продовження терміну дії Договорів Позички (Оренди) майна закладів освіти та комунальної установи "Обʼєднаний трудовий архів", Про надання дозволу на передачу основних засобів комунального підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради дочірньому підприємству "Комунтех" комунального підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради,  Про надання дозволу Новосанжарському селищному комбінату комунальних підприємств на передачу нежитлового приміщення по вул. Незалежності, 32а комунальному підприємству "Джерело" Новосанжарської селищної ради,  Про поповнення статутного капіталу субʼєкта господарювання,  Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ № 1 "Сонечко",  Про внесення змін до Регламенту Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, Про затвердження розпорядження селищного голови № 164 від 05 грудня 2016 року "Про внесення змін до бюджетних призначень Новосанжарської селищної ради".

               Загалом на  сесії прийняли одноголосно 24 рішення.