Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

       Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування не лише  безпосередньо зайнятих у цій сфері або причетних до неї – депутатів, працівників селищної, сільських рад, ветеранів, голів вуличних та будинкових комітетів. Це свято широкого суспільного загалу, адже діяльність органів місцевого самоврядування прямо пов’язана з розв’язанням повсякденних проблем наших людей, стосується кожного з нас.

       Самоврядування має давню історію, його коріння сягає часів Магдебургського права, але суть не змінилася – виражати і відстоювати інтереси громади, формувати сучасне і майбутнє нашого суспільства.    

        Мудрий Піфагор колись закликав своїх співвітчизників вдосконалювати передовсім суспільну мораль, а не закони, адже саме мораль є сутність всіх законів. Будь-які, навіть найдосконаліші закони, ще не гарантують високого рівня громадянської свідомості, готовності до цивілізованого співжиття. І саме від кожного з нас залежить, яким буде наше життя. Відповідаю – таким, яким ми його зробимо.

Від щирого серця бажаю всім здоров’я і благополуччя, впевненості у своїх силах, натхнення на добрі діла в ім’я нашого прекрасного краю, щастя і добра на багато років!