Мітинг-реквієм у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів


У суботу, 26 листопада, в Нових Санжарах біля пам’ятного знаку «Жертвам голодоморів» відбувся мітинг-реквієм до Дня памяті жертв голодоморів. У ньому взяли участь голова Новосанжарської селищної ради Інна Олександрівна Коба, народний депутат України Андрій Олександрович Река, заступник голови РДА Наталія Юріївна Постольник, працівники установ, підприємств, організацій, учнівська молодь та небайдужі жителі селища.

Згідно Указу Президента Україні рівно о 16.00, як і по всій Україні, вшанували пам’ять заморених голодом хвилиною мовчання та покладанням вінків,колосків та свічок до підніжжя пам’ятного знаку жертвам голодоморів.

Звертаючись до учасників зібрання з нагоди чергових роковин страшної трагедії в історії української нації, селищний голова Інна Коба наголосила: «Досі не віриться, що в Україні – житниці всієї тодішньої радянської імперії раптово зник хліб і люди залишилися без зернини.

Зерно, зернина, зернятко… Щоразу воно схиляє до роздумів…Хліб це життя…

Більшого злочину, як відібрати хліб у того хто його вирощує і приректи на голод селянина життєдайної України, селянина, який ніколи не образив святого хліба, бо ж хліб не можна було ображати, він був від Бога.

І сьогодні, дякувати Богу і натрудженим рукам ми маємо святий хліб щодня. Даю Вам хліб, щоб причаститися ним, як безцінним Божим даром та пом’янути душі загиблих людей, які помирали з думкою про цей святий скарб – шматочок хліба…» кожен мав змогу взяти шматочок хліба та пом’янути душі.

Р.S. Напередодні цих заходів бригада благоустрою селищної ради ретельно попрацювала над благоустроєм біля пам’ятного знаку «Жертвам голодоморів». Вздовж алеї було висаджено 50 кущів туй, навкруги території 46 кущі самшиту.