Шановні новосанжарці!

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору , згідно Указу Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року «Про День Гідності та Свободи» щорічно 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи.

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 - го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 - го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. 

В цей день ми всі повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. 

А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави. 

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам! 

З повагою, Інна Коба