Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

11 листопада відбулось спільне засідання постійних комісій з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування та з питань депутатської етики, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді, фізкультури та спорту.

Про роботу громадської інспекції по охороні громадського порядку та стан благоустрою території смт Нові Санжари у 2016 році доповів інспектор по благоустрою та громадського порядку Радчич В.В.

Друге питання  - про підготовку житлово-комунального господарства селища до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. розповіла селищний голова Коба І.О.

Також, були заслухані звіти голів постійних комісій з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді, фізкультури та  спорту (голова – Левицька С.В.), з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування (голова – Яценко В.І.) та з питань депутатської етики, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування (заступник голови комісії – Громенко О.М.).

Селищний голова доповіла про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік, а також про поповнення статутного капіталу суб’єкта господарювання.
Секретар селищної ради Вовк О.О. розповіла про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Новосанжарській селищній раді.

Були розглянуті питання про погодження укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що належать до комунальної власності, територіальної громади смт Нові Санжари, а також про розгляд звернень завідуючих ДНЗ №1 «Сонечко» та ДНЗ №2 «Лелеченька».

Цього ж дня відбулось засідання постійної комісії з розгляду та вирішення питань земельного законодавства.

Першим заслухали звіт голови постійної комісії Новосанжарської селищної ради з розгляду та вирішення питань земельного законодавства (звітував Вакула О.М.)

По другому питанню інформує спеціаліст-землевпорядник Самойленко І.І. про стан надходження плати податку за землю та орендної плати за землю від юридичних та фізичних осіб за 9 місяців 2016 року.

Розглянуто питання про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік.

А також розглянуті заяви з питань земельного законодавства.

На третьому засіданні постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів та цін заслухали звіт голови даної комісії (голова - Постольник Н.Ю.)

Спеціаліст-землевпорядник Самойленко І.І. інформувала про стан надходження плати податку за землю та орендної плати за землю від юридичних та фізичних осіб за 9 місяців 2016 року.

Головний бухгалтер Панченко В.О. доповіла про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2016 року та про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік.

Селищний голова Коба І.О. винесла на розгляд питання про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік; Про розгляд звернень завідуючих ДНЗ №1 «Сонечко» та ДНЗ №2 «Лелеченька» та питання про поповнення статутного капіталу суб’єкта господарювання.