Відбулася тринадцята сесії Новосанжарської селищної ради

17 жовтня селищний голова Коба Інна Олександрівна провела засідання тринадцятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

         Участь у сесії, крім депутатів, взяли заступник селищного голови Івашина В. М., головний бухгалтер селищної ради Панченко В.О., спеціаліст-юрист селищної ради Стрельцова С. П., спеціаліст-землевпорядник Самойленко І. І., представники засобів масової інформації.

         На початку пленарного засідання привітали депутатів, які у міжсесійний період відсвяткували свої дні народження, та селищний голова вручила  квіти. Потім депутати затвердили порядок денний та регламент роботи пленарного засідання і перейшли до розгляду питань.

         У ході засідання було розглянуто 13 питань, зокрема: "Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік"  доповіла головний бухгалтер Панченко В. О., селищний голова Коба І. О. доповіла про розгляд звернень завідуючих дошкільних навчальних закладів та директора Новосанжарського навчально-виховного комплексу, про клопотання Зачепилівського сільського голови  М. А. Заріцького щодо виділення субвенції на погашення заборгованості КП "Добрі руки" перед Новосанжарським МУВГ, про виділення коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради, про внесення змін до штатного розпису відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради.

         Заслухано також інформацію заступника селищного голови        Івашини В. М. щодо внесення змін до  Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016. Депутати також затвердили Розпорядження селищного голови щодо внесення змін до бюджетних призначень Новосанжарської селищної ради та рішення виконавчого комітету про виділення коштів з резервного фонду, а от у затвердженні рішення виконавчого комітету щодо продовження  режиму роботи кафе "Олімп"  до 01 год . депутати відмовили. Спеціаліст-юрист селищної ради Стрельцова С. П. доповіла про продовження оренди нежитлового приміщення Воронько А. Ю. по вул. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари, а спеціаліст-землевпорядник Самойленко І. І. доповіла по питаннях земельного законодавства. 

                   Загалом на  сесії прийняли одноголосно 35 рішень.