Привітання до Дня учителя


       Шановні педагоги, працівники освіти!

Суспільство завжди в боргу перед тими, хто обрав для себе нелегкий, відповідальний шлях наставництва, закладає наукову, духовну, культурну основу майбутнього України, самовіддано присвячує свої таланти, сили і уміння підростаючому поколінню.

Саме в першу неділю жовтня відзначають своє професійне свято працівники освіти. У цей день ми з вдячністю згадуємо школу, своїх учителів, поспішаємо привітати тих, хто віддав нам стільки любові і терпіння; а ще завдячуємо тим, хто сьогодні навчає наших дітей і онуків. Приємно, що Новосанжарський навчально-виховний комплекс відомий далеко за межами області, як заклад освіти, що дає ґрунтовні знання, забезпечує розвиток талантів, здібностей дітей, і поряд з цим виховує їх патріотами України, рідного селища.

Сьогодні також, вшановують православних святих – Віру, Надію, Любов і матір їх Софію, ім’я якої в перекладі з грецької означає «Мудрість». Нехай ваші серця завжди будуть багаті на віру, надію і любов. А мудрості життєвої, учительської вам не позичати. Щедро діліться нею зі своїми вихованцями, навчайте науки і «наставляйте на путь праведний». Нехай завжди Ваші душі будуть зігріті повагою і вдячністю учнів!