Сьогодні 1 вересня. Вітаю всіх Вас з цим визначним днем, адже знання є невід’ємною частиною виховного комплексу будь-якої людини.

Дорогі діти, педагоги, батьки!

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого селища розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний неспокій, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє свято всенародної мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і безперечно хвилюючим цей день став для наших первачків, які тримаючись за батьківські руки, вперше вступають на шкільний поріг. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, які будуть скоро втілювати отримані знання в реальне життя.

З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену і титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів нашої держави.

Хай Вам всім щастить. Хай здійсняться ваші творчі задуми, наснаги на увесь навчальний рік.

Діти! Наполегливо пізнавайте країну знань. Наставники! Щедро діліться своїм життєвим досвідом з тими, хто прийде Вам на зміну.

Нехай Перше вересня стане для нас днем великих надій і перемог!