Інформаційне повідомлення про проведення громадського слухання у смт Нові Санжари

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ У СМТ. НОВІ САНЖАРИ

         У відповідності до норм статті  8 Закону України " Про співробітництво територіальних громад"  та з метою врахування громадської думки  30 серпня 2016 року о 17.00 год. в актовій залі Новосанжарського селищного комбінату комунальних підприємств за адресою: смт Нові Санжари,   пров.  Пролетарський,  1/2 відбудеться громадське слухання щодо обговорення проекту договору  № 2 "Про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) підприємств комунальної форми власності". Ініціатор громадського слухання селищний голова Коба Інна Олександрівна.

         Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться  о 16.15 год. 30 серпня 2016 року за місцем проведення громадського слухання.

         Для реєстрації учасникам громадського слухання необхідно предʼявити паспорт громадянина України.

         Ознайомитися  з проектом договору можна на офіційному веб-сайті Новосанжарської селищної ради в спеціальному розділі "Громадська участь" та на  інформаційному стенді  у Новосанжарській селищній раді за адресою: смт Нові Санжари, вул. Незалежності, 41.

         Пропозиції  та зауваження  отримані в ході проведення громадського обговорення та результати  будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Новосанжарської селищної ради  в спеціальному розділі "Громадська участь".