Відбулася десята сесія Новосанжарської селищної ради

21 липня селищний голова Коба Інна Олександрівна провела засідання десятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

         Участь у сесії, крім депутатів, взяли головний бухгалтер селищної ради Панченко В.О., спеціаліст-юрист селищної ради Стрельцова С. П., спеціаліст-землевпорядник Самойленко І. І., представники засобів масової інформації та голова Спілки добровільної допомоги атовцям Чубаров О. С.

         На початку пленарного засідання привітали депутатів, які у міжсесійний період відсвяткували свої дні народження, та селищний голова вручила їм квіти. Потім депутати затвердили порядок денний та регламент роботи пленарного засідання і перейшли до розгляду питань.

         У ході засідання заслухано та взято до відому звіт "Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік за І півріччя 2016 року " та звіт секретаря селищної ради "Про стан виконання роботи за І півріччя поточного року". Також депутати затвердили звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2016 року, розглянули звернення завідуючих дошкільних навчальних закладів, директора Новосанжарського НВК, директора центру культури та дозвілля, заяви з питань земельного законодавства та ще деякі питання порядку денного.  

         У різному голова Спілки добровільної допомоги атовцям Чубаров Олександр Сергійович порушив питання виконання державних гарантій перед учасниками антитерористичної операції.

         Загалом на  сесії прийняли одноголосно 26 рішень.