Відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради

19 липня 2016 року відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сімʼї, дитини, молоді, фізкультури та спорту.

         У роботі спільного засідання взяли участь селищний голова Коба Інна Олександрівна, заступник селищного голови Івашина Валентин Миколайович, секретар селищної ради Вовк Олена Олександрівна та головний бухгалтер селищної ради Панченко Віра Олександрівна.  У ході засідання було розглянуто 8 питань, що заплановані для внесення на розгляд десятої сесії Новосанжарської селищної ради,  зокрема:

1. Про стан виконання плану роботи за І півріччя поточного року.

2. Про прийняття мереж вуличного освітлення до комунальної власності смт Нові Санжари.

3.  Про хід виконання   Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік  за    І    півріччя     2016 року.

4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік.

5.  Про розгляд звернення директора Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

6. Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ № 1 "Сонечко".

7. Про розгляд звернень завідуючої ДНЗ № 2 "Лелеченька".

8. Про розгляд звернення директора КП "Центр культури і дозвілля".

         Усі запропоновані для розгляду спільного засідання постійних комісій селищної ради проекти рішень були детально вивчені, обговорені та внесені на розгляд пленарного засідання десятої сесії селищної ради.