Спільне засідання постійних комісій селищної ради


24 червня відбулося спільне засідання комісій селищної ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування та з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді, фізкультури та спорту.

На засіданні були розглянуті такі питання:

  1. Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про єдиний податок.
  2. Про встановлення ставки транспортного податку на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про транспортний податок.
  3. Про встановлення ставки туристичного збору на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про туристичний збір.
  4. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік та затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  5. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Новосанжарської селищної ради на 2017 рік та затвердження Положення про акцизний податок.
  6. Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі на території смт Нові Санжари.
  7. Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, приватному нотаріусу Семиволосу О.В. по вул. Незалежності,34/7 в смт Нові Санжари.
  8. Про проведення громадського обговорення питання щодо закриття пологового відділення Новосанжарської центральної лікарні.