Всі ми використовуємо елементи живлення кожен день. Від батарейок працюють годинники, ліхтарики, а також телефони, плеєри, фотоапарати, ноутбуки, сигналізації та інша аппаратура. Коли приходить час позбавлятися від неробочих елементів живлення, мало хто звертає увагу на значок "не викидати до сміттєвої корзини". А він друкується на кожній батарейці недарма. Наприклад, одна пальчикова сольова батарейка, викинута на звалище, забруднює важкими металами близько 20 квадратних метрів землі або 400 літрів води!!!

Нагадуємо, що сольові батарейки містять цинк, пасивне вугілля і двоокис марганцю, електроліт з хлориду амонію. Ці речовини потрапляють в землю і ґрунтові води, завдаючи невиправної шкоди всьому живому, насамперед людині. Вони потрапляють в організми тварин, у фрукти, які ми споживаємо і даємо нашим дітям, випаровуються у повітря, яким ми дихаємо.

Зважаючи на шкоду, яку завдають відпрацьовані батарейки природі Новосанжарська селищна рада створила контейнер для збору використаних батарейок.

Кожен бажаючий може принести з дому відпрацьовані батарейки та помістити їх до цього контейнера, що знаходяться біля приміщення Новосанжарської селищної ради.

Не будьмо байдужими! Допоможемо природі разом!