Лист-подяка від ветерана Великої Вітчизняної війни Голтвянського Михайла Степановича


СПАСИБІ ЗА УВАГУ!

                   71 рік минув після Великої Вітчизняної війни, тяжкими шляхами якої довелося пройти і мені, з 1941 –го по 1945-й рік. Багато чого змінилося в нашому селищі. Відбудували його новосанжарці, загоїли завдані лихоліттям рани. Приємно, що і сьогодні селищна рада, виконавчий комітет разом з трудовими колективами дбають про його чистоту, благоустрій. Але не обмежуються лише цими добрими справами. Постійною лишається увага до нас, ветеранів Другої світової.

                   Напередодні дня Перемоги завітали до моєї оселі селищний голова Інна Коба, голова ветеранської організації селища Євгеній Гладун, спеціаліст по зв’язках з громадськістю Марина Бриж, помічник депутата Верховної Ради Андрія Реки Антон Єфіменко – поздоровили зі святом, вручили чималенький продуктовий набір.  Був присутній і працівник  райвійськкомату Михайло Кизима, який передав вітання  від імені голови райдержадміністрації Сергія Бульбахи, голови районної ради Геннадія Супруна, голови районної ветеранської організації Володимира Сального.  Відвідав мене  депутат селищної ради Анатолій Байбара – і теж з подарунком. Олексій Лелюк надав матеріальну допомогу.

                 Скільки зворушливих слів прозвучало на мою адресу!  Щиро вдячний за увагу до нас, ветеранів. Від себе особисто бажаю всім цим хорошим людям, молодому поколінню міцного здоров’я, миру, добра і щастя.

 Михайло Голтвянський, ветеран Великої Вітчизняної війни, вся родина Голтвянських