Пленарне засідання восьмої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання


27 травня в приміщенні селищної ради відбулося пленарне засідання восьмої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, яке провела селищний голова Інна Коба. На засідання прибули 19 депутатів із 26.

На початку сесії привітали іменинників, які свої дні народження відсвяткували у міжсесійний період: Русанову О.М., Левицьку С.В., Байбару А.С. та Гладуна Є.О.

Після привітань, було винесено пропозицію щодо затвердження порядку денного сесії на голосування.

Від так, на засіданні восьмої сесії сьомого скликання, депутатами селищної ради було розглянуто та прийнято рішення по таких питаннях:  «Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал», «Про виділення коштів Новосанжарському селищному комбінату комунальних підприємств на поповнення статутного капіталу», «Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради «Про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету», «Про внесення змін до штатного розпису Новосанжарської селищної ради», «Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік», «Про стан роботи та завдання селищної ради у сфері регулювання земельних відносин за І квартал», «Про розгляд заяв з питань земельного законодавства», «Схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів щодо придбання рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення на 2 робочих місця (з томографією) для громад Новосанжарського району», «Про внесення змін до Програми соціально-економічного культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік, затвердженої рішенням Новосанжарської селищної ради «2 від 29.01.2016 року», «Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, для розміщення відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб при виконавчому комітеті Новосанжарської селищної ради по вул. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари», «Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, для розміщення громадської приймальні народного депутата України по вул. Незалежності,34/7 в смт Нові Санжари».