Громадське слухання


25 квітня в актовій залі селищного комбінату комунальних підприємств відбулось громадське слухання щодо обговорення проекту договору «Про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів» щодо придбання рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення на 2 робочих місця для громад Новосанжарського району.

Висловити думки з цього приводу прийшло 36 мешканців селища. На початку обрали головуючого громадського слухання – ним стала Чиж А.В., секретарем – Іванюк Т.О.. До складу лічильної комісії увійшли: Петренко Л.С., Курило Г.В., Дев’ятко В.В..

Так як ініціатором громадського слухання була селищний голова, Інна Олександрівна розпочала засідання, ознайомивши всіх присутніх з проектом договору. Далі слово надали заступнику голови РДА Вербі Р.В.. Головний лікар ЦРЛ Гиря О.В. та лікар-рентгенолог Табас Г.В. озвучили обґрунтування щодо необхідності придбання саме такого апарату.

Питання договору «Про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів» схвалено територіальною громадою та було вирішено винести дане питання на розгляд чергової сесії Новосанжарської селищної ради.

З протоколом громадського слухання можна ознайомитись на сайті Новосанжарської селищної ради у розділі «Громадська участь».