День довкілля

 Звісно, будь-яке місто, селище чи село – це, перш за все, - люди. І від того, як вони ставляться до своєї малої Батьківщини, залежить її процвітання, чи, навпаки – занепад. Дякувати Богу, переважна більшість жителів Нових Санжар завжди вирізнялася небайдужим ставленням до рідного селища. 

15 квітня в Нових Санжарах пройшов Загальноселищний день довкілля. Незважаючи на негоду більше 200 чоловік підтримали ініціативу селищного голови Інни Коби і з відповідною «екіпіровкою» - граблями, сокирами, лопатами вирубували сухостій, очищали місця загального користування – парки, сквери, а також прибережні смуги річки Ворскла. Навіть невеликі краплі дощу не відбили у новосанжарців бажання навести порядок.

Загалом було виділено декілька об’єктів для наведення чистоти: в Парку борців за свободу й незалежність добре потрудилися працівники дитячих садочків «Сонечко», «Лелеченька» та районної державної адміністрації.  

Від пам’ятного знака Українським козакам і вздовж берега річки очищали від гілля та сухої порослі  працівники відділу освіти, пенсійного фонду, санстанції та будинку-інтернату.

Результативно попрацювали і по іншому березі річки біля медичного центру працівники Новосанжарської філії «Полтаваобленерго».

По вулиці Полтавській, біля в’їзду до Козацького Стану та біля самої Альтанки чимало зусиль приклали, щоб зробити величезний об’єм робіт працівники Новосанжарського навчально-виховного комплексу, музичної школи, Новосанжарського РВ ГУ МНС, відділу культури, Новосанжарського міжрайонного управління водного господарства, Комунального закладу «Новосанжарський центр первинної медико-санітарної допомоги», управління праці та соціального захисту, територіального центру, центру зайнятості та підприємства «Новофарм».

У Вовчих горах працювали селищний комбінат комунальних підприємств та селищна рада.

Свій гідний внесок у наведення порядку в селищі внесли і депутати селищної ради: Віблий І.А.,  Олянич І.М., Вовк О.О., Корнієнко І.І., Байбара А.С., Яценко В.І., Будім П.А., Гладун Є.О., Вакула О.М .

Бригадою благоустрою селищної ради проведені підготовчі роботи по облаштуванню місця, де буде  встановлено пам'ятний знак гетьману України Івану Мазепі.

Селищний голова висловлює щиру подяку всім новосанжарцям, які проявили свою громадянську позицію та турботу про селище. Нехай негода не дозволила довести розпочату справу до кінця, це все ж таки була правильна акція, яку можна і потрібно влаштовувати частіше.

«У нас дружня, згуртована громада, яка завжди відгукується на хороші ініціативи. Проведення загальноселищного суботника - одна з них. Нові Санжари - наш спільний дім, і кому, як не нам наводити тут лад. До того ж такі трудові десанти зближують людей і підіймають колективний дух», - сказала селищний голова.