ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ У СМТ. НОВІ САНЖАРИ

         У відповідності до норм статті  8 Закону України " Про співробітництво територіальних громад"  та з метою врахування громадської думки  25 квітня 2016 року о 17.00 год. в актовій залі Новосанжарського селищного комбінату комунальних підприємств за адресою: смт Нові Санжари,   пров.  Пролетарський,  1/2 відбудеться громадське слухання щодо обговорення проекту договору "Про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів" щодо придбання рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення на 2 робочих місця ( з томографією) для громад Новосанжарського району.

         Ініціатор громадського слухання селищний голова Коба Інна Олександрівна.

         Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться  о 16.15 год. 25 квітня 2016 року за місцем проведення громадського слухання.

         Для реєстрації учасникам громадського слухання необхідно предʼявити паспорт громадянина України.

         Ознайомитися  з проектом договору можна на офіційному веб-сайті Новосанжарської селищної ради в спеціальному розділі "Громадська участь" та на  інформаційній дошці у Новосанжарській селищній раді за адресою: смт Нові Санжари, вул. Незалежності, 41.

         Пропозиції  та зауваження  отримані в ході проведення громадського обговорення та результати  будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Новосанжарської селищної ради  в спеціальному розділі "Громадська участь".