Засідання виконавчого комітету селищної ради

11 березня відбулось засідання виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради з таким порядком денним: 

1.Про надання згоди на співробітництво територіальних громад у рамках реалізації проекту «Запровадження єдиної схеми збору та поводження з твердими побутовими відходами».

2.Про надання згоди на співробітництво територіальних громад у рамках реалізації проекту «Придбання рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення на 2 робочих місця (з томографією) для громад Новосанжарського району».

3.Про надання згоди на співробітництво територіальних громад у рамках реалізації проекту «Придбання санітарного автомобіля для Новосанжарської, Клюсівської, Зачепилівської та Лелюхівської громад Новосанжарського району».

4.Про результати планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині здійснення делегованих повноважень Новосанжарською селищною радою».

5. Розгляд заяв.

5.1.Про погодження на встановлення режиму роботи магазину «Продукти» по вулиці Центральна (Жовтнева), 17 у смт. Нові Санжари.

5.2.Про надання дозволу гр. Стовбі Михайлу Петровичу на реконструкцію садибного (індивідуального) житлового будинку по   вул. Шевченка, 47 в смт. Нові Санжари.

5.3.Про розгляд заяви гр. Богуна Миколи Олександровича, жителя       м. Полтава, вул. Героїв Сталінграду, 24, корп.. 2, кв. 41.

6. Про встановлення лімітів використання паливно-мастильних матеріалів для обслуговування автотранспорту Новосанжарської селищної ради.

7. Про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету.

8. Про стан благоустрою території смт. Нові Санжари

9. Різне