Пленарне засідання позачергової шостої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

22  лютого в кабінеті селищного голови відбулось пленарне засідання позачергової шостої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання. На сесію прибули  16 депутатів.

Запрошені: заступник селищного голови Івашина Валентин Миколайович, головний бухгалтер селищної ради Панченко Віра Олександрівна, спеціаліст-землевпорядник селищної ради Самойленко Ірина Іванівна, спеціаліст-юрист селищної ради Стрельцова Світлана Петрівна.

На початку засідання привітали депутатів, які відсвяткували свої дні народження у міжсесійний період: Білоконя Олексія Леонідовича та Василенко Валентину Миколаївну.

Депутати затвердили регламент роботи пленарного засідання та порядок денний.

 1. Про надання згоди на співробітництво територіальних громад.
 2. Про внесення змін до Регламенту Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.
 3. Про внесення змін до Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель в смт Нові Санжари.
 4. Про розгляд звернення народного депутата України щодо реконструкції пам’ятного погруддя Коваленка Олександра Власовича.
 5. Про затвердження Розпоряджень селищного голови, виданих у міжсесійний період.
 6. Про погодження договору оренди нежитлового приміщення по вул.. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари Решетилівській міжрайонній виконавчій дирекції Полтавського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
 7. Про погодження договору оренди нежитлового приміщення по вул.. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари Полтавській дирекції ПАТ «ХДІ страхування»
 8. Про відмову в погодженні надання в оренду нежитлового приміщення по вул.. Незалежності, 34/7 в смт Нові Санжари гр.. Бодаку Сергію Анатолійовичу.
 9. Про розгляд звернень Новосанжарського селищного комбінату комунальних підприємств.
 10. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік.
 11. Про встановлення ставок орендної плати на земельні ділянки на території Новосанжарської селищної ради.
 12. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.
 13. Різне

Наприкінці сесії селищний голова вручила посвідчення депутатам, які були відсутні на минулому засіданні. Секретар селищної ради повідомила депутатів про декларування доходів за 2015 рік.

Інна Олександрівна запросила всіх на святкову програму  з нагоди проводів зими та привітала всіх присутніх жінок з наступаючим 8 Березня і подарувала квитки на концерт народної артистки України Наталії Май.