Випускники висадили 306 кущів троянд


16.04.2012 в Новосанжарському НВК відбулася традиційна зустріч Андрія Реки з випускниками, на якій обговорювали багато життєвих  питань. При такій жвавій дискусії виникла ідея - на честь кожного випускника (а їх в цьому році 102) висадити, їхніми ж руками, на центральній вулиці селища, біля школи,  по 3 кущі троянд.

18.04.2012  щоб здійснити цю ідею вийшли учні, вчителі та активісти селища. І у вранішню годину заплановану кількість троянд було висаджено.

Нагадуємо, що восени 2011 року до 67-річниці визволення України від фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні в центрі селища було висаджено 670 кущів троянд.

А весною 2012 року  відбулася акція «Весна-2012» із благоустрою, озеленення та поліпшення стану довкілля населеного пункту. Виконкомом селищної ради було затверджено відповідні заходи по насадженню 2012 кущів троянд. Квіти висаджені в знак подяки громаді селища за співпрацю щодо організації  громадських робіт, підтримання чистоти, озеленення, збереження зелених насаджень.

Всього 2 988 кущів троянд будуть радувати око гостей та жителів селища. А підприємства, установи і організації вирішили, не пасти задніх, і на своїх територіях закласти клумби для насадження різних квітів.