ОГОЛОШЕННЯ ПРО ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ

Про декларування доходів за 2015 рік

Шановні депутати Новосанжарської селищної ради сьомого скликання!

Стаття 45 Закону України « Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII визначає перелік суб’єктів, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та порядок надання ними Декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру.

Законом України «Про запобігання корупції» до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, віднесено також і  депутатів місцевих рад.

Цією ж статтею Закону України «Про запобігання корупції» передбачено подання Декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (тобто 2015) до 01 квітня 2016 року.

Бланк декларації складається з 10 сторінок, які не допускається зменшувати чи збільшувати.

Депутати Новосанжарської селищної ради, які подають Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за основним місцем роботи, до Новосанжарської селищної ради можуть подати повідомлення, встановленого зразка, згідно посилання.

Декларації та повідомлення подавати особисто секретарю Новосанжарської селищної ради.

У той же час, звертаю Вашу увагу, що на підставі Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад належать до суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення і відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання, несвоєчасне подання або подання завідомо недостовірних відомостей у Декларації тягне за собою накладення штрафу.

ПРИМІТКА: Завантажити і роздрукувати бланк декларації та повідомлення депутата селищної ради можна за цими посиланнями:

 ДЕКЛАРАЦІЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ