П'ята сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

29 січня в кабінеті селищного голови відбулось пленарне засідання п’ятої  сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні 18 депутатів, із 26 обраних.

На п’яту сесію селищної ради були запрошені заступник селищного голови Валентин Івашина, головний бухгалтер Віра Панченко, спеціаліст-землевпорядник Ірина Самойленко та спеціаліст-юрист Світлана Стрельцова.

На початку сесії селищний голова Інна Коба привітала іменинників, які відсвяткували свої дні народження у міжсесійний період, це: Володимир Дмитришин, Віталій Яценко та Петро Будім. А також, згідно зі статтею 9 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» у зв’язку з набуттям депутатами селищної ради повноважень присутнім було вручено посвідчення.

До порядку денного було включено 20 питань, а саме:

 1. Про стан виконання Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області  за 2015 рік.
 2. Про затвердження Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт Нові Санжари Полтавської області на 2016 рік.
 3. Про затвердження селищної Програми зайнятості населення Новосанжарської селищної ради на 2016 рік.
 4. Про внесення змін до рішення першої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання №17 «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради».
 5. Про внесення змін до рішення першої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання №18 «Про утворення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради».
 6. Про внесення змін до «Регламенту Новосанжарської селищної ради сьомого скликання».
 7. Про звільнення від сплати за комунальні послуги Новосанжарського селищного комбінату комунальних підприємств учасників АТО та членів їх сімей до отримання ними статусу учасників бойових дій АТО та вдови Мокляк Інни Олександрівни.
 8. Про затвердження плану діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів Новосанжарської селищної ради на 2016 рік.
 9. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Новосанжарської селищної ради.
 10. Про розгляд звернень завідуючих Новосанжарськими дошкільними навчальними закладами № 1 «Сонечко» та №2 «Лелеченька» про виділення коштів на харчування».
 11. Про розгляд звернень завідуючих Новосанжарськими дошкільними навчальними закладами №1 «Сонечко» та №2 «Лелеченька» про виділення коштів для придбання м’якого інвентаря.
 12. Про розгляд звернення начальника місцевої пожежної охорони.
 13. Про уточнення показників селищного бюджету на 2016 рік.
 14. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.
 15. Про розгляд звернення Новосанжарської районної державної адміністрації про виділення коштів пільговим категоріям населення.
 16. Про надання дозволу на відчуження комунального майна.
 17. Про розгляд звернення Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.
 18. Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету».
 19. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік та затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
 20. Про затвердження ставок земельного податку на 2016 рік

Напередодні сесії всі ці питання були розглянуті на постійних комісіях Новосанжарської селищної ради.