Щиро дякуємо усім, хто долучився до прополки трояндових клумб

Час технологій, в якому ми живемо, має свої недоліки, але й багато переваг. Однією з них є можливість з великою точністю передбачати погоду. А це, в свою чергу, вносить свої корективи в агротехнічні плани людини. Ми з легкістю можемо більш термінову роботу виконати днем раніше, як це зробили колективи відділу освіти, публічної бібліотеки, селищного культурно-мистецького центру, центру соціальних служб, дитячих садків №1 «Сонечко», №2 «Лелеченька», ЦНАПу, КП «Джерело», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», Новосанжарського ліцею. Взявшись за сапи, вони сьогодні, перед очікуваним дощем, пропололи трояндові клумби, а працівники відділу благоустрою їх обкошували. Щиро дякуємо усім, хто долучився і буде долучатися до акцій чистого довкілля в Новосанжарській громаді, добровольцям суспільно-корисної праці і небайдужим жителям громади.

13:56 07.05.2024

ВЕТЕРАНИ 50+ - ЧЕТВЕРТІ В ОБЛАСТІ

У фінальному турнірі чемпіонату обласного товариства "Колос" з міні-футболу серед ветеранів 50 років і старше команда з Нових Санжар у матчі за 3-є місце поступилась суперникам з Полтави, і в підсумку зайняли почесне 4-е місце. Честь Новосанжарської громади на змаганнях захищали: Валентин Білокінь, Олег Варич, Володимир Воронін, Костянтин Коробкін, Віктор Арабський, Сергій Овчаренко, Юрій Сербін, В'ячеслав Суботін, Геннадій Супрун, Анатолій Чумак та Олександр Юрко.

10:07 07.05.2024

Шановні жителі Новосанжарської громади!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Вже третій рік це величне свято ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку віроломно почала проти нашої держави росія. Тож нехай Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну та її захисників, наші міста і села, життя кожного українця. Ми вистоїмо, бо за нашими спинами стоять століття боротьби і головне – незламна воля і прагнення бути вільними. Світ з Україною, а Україна з Богом. І разом ми непереможні! Великодні дні нагадують нам про вічні істини та християнські цінності. Тож нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у ваші оселі радість, віру, надію і любов. Будьте здорові та живіть у мирі! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

10:11 04.05.2024

Благодійний ярмарок у Пологах. Разом до Перемоги!

З незапам’ятних часів серед українців повелося ретельно готуватися до Великодня. Це не лише домашні турботи, як-от порядок в домі чи на подвір’ї. Підготовка до найбільшого християнського свята, це щось більше. Це аналіз того, наскільки зміг жити по совісті, в гармонії з оточуючими, з природою та з самим собою. Раніше українці ніколи у передсвяткові Великодні дні не влаштовували ярмарків. Тепер, коли країна третій рік виборює своє право на існування, благодійний ярмарок став хорошим засобом зібрати кошти для Збройних Сил України. Ось так це відбувалось у с.Пологи. На благодійному ярмарку було зібрано понад 17 тис. грн., на які буде придбано все необхідне для військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні у шпиталі.

18:04 03.05.2024

"Великодній кошик" напередодні свята

В рамках акції "Великодній кошик" селищний голова Геннадій Супрун відвідав родини загиблих та пропавших безвісти військовослужбовців.

18:01 03.05.2024