Вічна та світла пам’ять Герою!

Сьогодні Новосанжарська громад віддала останню шану, подякувала і провела в останню дорогу вірного сина України, патріота, воїна-захисника РЄЗНІКА Станіслава Григоровича. Народився Станіслав Григорович 9 вересня 1978 року у м.Харків. По закінченню школи, навчався спочатку у технікумі, а потім академії залізничного транспорту. На практику молодий спеціаліст приїхав до м.Полтава. Мальовнича Полтава подарувала Станіславу не лише улюблену роботу енергодиспетчера, а й родинне щастя. Тут він одружився, разом із дружиною Оксаною Миколаївною виховував доньку – Марину і мав великі плани на майбутнє. Все перекреслила війна. З самого моменту її початку чоловік, нероздумуючи, пішов добровольцем до місцевої тероборони, а 25 липня 2022 року його мобілізували у Національну гвардію. Він доблесно воював і 12 квітня, в районі населеного пункту Урожайне, Донецької області, під час виконання бойового завдання по захисту України, загинув. Станіслав Григорович любив свою родину, свою роботу, цінував друзів, захоплювався природою, особливо у с.Мала Перещепина. З цим селом його пов’язала доля і родинні зв’язки. Сюди їздив у гості до дідусів-бабусь, сам прожив кілька років і ходив до місцевої школи, тут і нині живе його мама – Марія Олексіївна. І сьогодні Малоперещепинська земля прийняла Героя в свої обійми, стала йому лебединим пухом. Важко, гірко і боляче проводжати в останню дорогу найкращих. Та, завдяки таким, яким був РЄЗНІК Станіслав Григорович, Україна вистоїть і обов’язково виборе свою волю, свою Перемогу. Немає слів, аби виразити біль утрати для мами Марії Олексіївни, дружини Оксани Миколаївни, доньки Марини, рідних, близьких, друзів, усіх, хто знав РЄЗНІКА Станіслава Григоровича цілеспрямованим, активним, небайдужим, щирим і добрим… Таким він залишиться назавжди. Вічна та світла пам’ять Герою!

16:55 16.04.2024

Вічна пам’ять і слава Герою!

З глибоким сумом повідомляємо, що 12 квітня в районі населеного пункту Урожайне Донецької області під час виконання бойових завдань по захисту України загинув стрілець 2-го відділення 1-го стрілецького взводу 5-ї стрілецької роти 3-го стрілецького батальйону військової частини 3052 Станіслав Григорович РЄЗНІК. Поховання відбудеться завтра, 16 квітня у с. Мала Перещепина на місцевому кладовищі. Траурний кортеж з тілом загиблого воїна рухатиметься з м.Полтава на с.Мала Перещепина. 0 12.00 год. по провулку Стара Мельниця, 9 (домашня адреса матері) відбудеться літургія, далі траурна процесія направиться до місця останнього спочинку Героя (мале кладовище). Просимо усіх небайдужих жителів с.Мала Перещепина, навколишніх сіл, небайдужих жителів громади зустріти захисника живим коридором та віддати свою шану. Вічна пам’ять і слава Герою!

17:11 15.04.2024

Вічна та світла пам’ять Герою!

15 квітня ми із скорботою в серці поминаємо військовослужбовця, старшого солдата, топогеодезиста відділення управління старшого офіцера батареї першого мінометного взводу мінометної батареї другого батальйону оперативного призначення ОЗСП «Азов» в/ч 3057 НГУ ГОРОШОЧКА ЕДУАРДА ЮРІЙОВИЧА, який загинув два роки тому, захищаючи м. Маріуполь. Едуард Юрійович народився 15.11.1989 року. Після закінчення школи здобув вищу освіту в Полтавському кооперативному університеті економіки і торгівлі на факультеті економічної кібернетики. З перших днів Майдану став його активним учасником (власноруч підбив БТР). В цей час після проходження спецнавчання долучився до полку «Азов», де прослужив 8 років. Брав активну участь у Широкінській операції у 2015 році. Мав три поранення, шість контузій. 2021 році підписав контракт на службу у Національній гвардії України. Проходив службу під Маріуполем. З початку війни частина розпочала оборону Маріуполя, в ході якої 15. 04. 2022 року воїн загинув. Згідно Указу №-290 від 30 квітня 2022 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Важко, гірко і боляче усвідомлювати втрату таких патріотів, яким був ГОРОШОЧОК ЕДУАРД ЮРІЙОВИЧ. Щирі співчуття батькам Антоніні Михайлівні та Юрію Івановичу, усім рідним і близьким. Вічна та світла пам’ять Герою!

08:30 15.04.2024

Селищний голова Геннадій Супрун прийняв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, який відбувся 12 квітня у м. Чернівці. Учасники панельної дискусії «Гуманітарна політика» обговорили актуальні питання в гуманітарній сфері, а саме соціальні гарантії, забезпечення офлайн-освіти та реформи охорони здоров'я.

08:40 14.04.2024