Заходи з нагоди Дня Соборності


Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року — день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій події, що навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом — Днем Соборності сьогодні виповнюється 97 років.

Традиційно в цей день в Нових Санжарах  відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня соборності України  та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

На заході були присутні: керівництво селища та району, представники установ, підприємств, організацій та громадськість.

В ході проведення мітингу селищний голова Інна Коба  зазначила слова про Україну, її єдність і неподільність, про трагічні сторінки боротьби українського народу, що лише разом, завдяки спільним зусиллям можливо розбудувати Новосанжарщину та Україну вцілому.

З вітальним словом звернулись до присутніх народний депутат України Андрій Река, виконуюча обов’язки голови РДА Наталія Постольник та голова районної ради Геннадій Супрун.

Як вияв великої вдячності, шани до кращих синів України, котрі не шкодуючи життя, боролись за єдність і незалежність – присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Т.Шевченку, а також було делеговано колектив відділу освіти для покладання гірлянд до могил наших земляків Олександра Мокляка та Максима Збицького.  «Хай нам завжди вистачає порозуміння, взаємоповаги і життєвої мудрості для того, щоб у нашому спільному домі завжди панували лад, порядок і благополуччя», - такими словами завершився мітинг.