До відома внутрішньо переміщених осіб!

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 05.01.2023 № 2 «Про внесення змін до пункту 1 наказу Міністерства соціальної політики України від 17.02.2022 № 99» викладено в новій редакції типові інформаційні картки:

-      «надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»;

-      «видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи».

У зв'язку з передачею функцій з надання житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України виключено з наказу Міністерства соціальної політики України від 17.02.2022 № 99 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення» (зі змінами) типові інформаційні картки:

-«надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»;

-«призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб»;

-«призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг».

Управління соціального захисту населення Полтавської районної військової адміністрації направляє 2 інформаційні та 2 технологічні картки адміністративної послуги соціального характеру :

-«надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»; -«видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи»),

затверджені наказом начальника управління соціального захисту населення Полтавської районної військової адміністрації від 12.01.2023 № 06-од.

-dovidka-vpo-teh.-nasha.rtf (95 Kb)

-dovidka-vpo-nasha-inform..docx (34 Kb)