Шановна Новосанжарська громадо, дорогі друзі!

19 січня ми відзначаємо одне із найвеличніших релігійних свят – Хрещення Господнє або Водохреща, яке завершує цикл новорічно-різдвяних свят!

З давніх-давен це свято для українського народу було джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Сьогодні, в умовах тяжкої й кровопролитної війни, коли відбуваються  страшні злочини проти людства, віра в перемогу добра над злом, світла над темрявою і непохитна віра в нашу спільну перемогу, як ніколи, необхідні кожному з нас.

Лихоліття війни нас ще більше згуртували і у святковий день Водохреща ми  наповнюємось світлою радістю, прагненням до єдності та бажанням підтримати один одного.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до своєї родини, до рідного Новосанжарського краю, до всієї України!

Зичу усім жителям громади міцного здоров’я, довголіття, миру й добробуту в родинах, щасливого і радісного буття!

Нехай священна Йорданська вода захистить наших захисників, додасть усім здоров'я, очистить душі від тривог і негараздів. Хай помисли кожного з нас будуть світлими, а вчинки – благородними!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН