ОГОЛОШЕННЯ ПРО ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ

Шановні депутати Новосанжарської селищної ради шостого та сьомого скликання!

Згідно чинного законодавства особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період не охоплений раніше поданими деклараціями.

Зважаючи на вищевикладене, депутати Новосанжарської селищної ради шостого скликання зобов’язані подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період з 01.01. 2015 року по 04.11.2015 рік.

Депутати Новосанжарської селищної ради сьомого скликання зобов’язані подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік.

Бланк декларації складається з 10 сторінок, які не допускається зменшувати чи збільшувати.

Депутати Новосанжарської селищної ради, які подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за основним місцем роботи до Новосанжарської селищної ради можуть подати повідомлення згідно посилання.

Декларації та повідомлення подавати секретарю Новосанжарської селищної ради.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», тягне за собою накладення штрафу від 10 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 425 грн.); подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», тягне за собою накладення штрафу від 150 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 2550 до 8500 грн.).

ПРИМІТКА: Завантажити і роздрукувати бланк декларації та повідомлення депутата селищної ради можна за цими посиланнями:

ПОВІДОМЛЕННЯ

ДЕКЛАРАЦІЯ