Вітаємо пауерліфтерів, які зробили подарунок на день Святого Миколая!

Федерація пауерліфтингу міста Полтава у неділлю, 18 грудня, проводила Кубок Полтавської області зі станової тяги, найвидовищнішого виду у триборстві. Команда Новосанжарського залу пауерліфтингу прийняла участь у змаганнях .

Чернонос Марія у категорії 69 кг виконала вправу з результатом 95кг і покращила свій результат на минулих змаганнях., здобувши перше золото і перше місце.

Другою виступала досвідчений спортсмен Сагань Вікторія і з результатом 150кг упевнено здобула перемогу, і вже п’ятий кубок області опинився на її поличці з кубками, грамотами та медалями. Вона вп’яте стала найсильнішою жінкою Полтавської області. Абсолютна першість, золота медаль.

Волошин Олександр на других змаганнях здобув другу золоту медаль з результатом 120 кг. Особиста вага спортсмена 49кг.

Стрюк Роман, вже спортсмен з досвідом, виступав у категорії до 66кг і подолав штангу вагою 160кг, що дало змогу піднятись на першу сходинку п’єдесталу, і отримати свою першу золоту медаль.

Сагань Михайло, який відновив свої тренування у категорії до 74кг,  зміг підняти омріяні 200 кг. Як результат - перше місце, золота медаль.

Бонусом  додалась перемога нашого земляка Бабенка Сергія, що виступає за Харківську область, який підняв штангу вагою 307.5 кг., перше місце, здобув перемогу у абсолютній першості серед чоловіків і виборов Кубок Області зі станової тяги – два кубка здобули спортсмени з нашого маленького Новосанжарського залу пауерліфтингу.

Тож маємо 6 золотих медалей і море приємних емоцій спортсменів і звичайно ж тренера.