Подарунки від благодійників

Надання соціальних послуг є одним із основних напрямків соціального захисту.Сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, не залишаються поза увагою, адже в особливих умовах вони є менш стійкими до різноманітних криз і потребують посиленого захисту та підтримки.Приємно зазначити, що навіть в умовах війни в нашій громаді є чуйні небайдужі люди.За ініціативи родини Бунецьких з Нових Санжар та Regina Fluckiger, L.Stella, M.Cimino, Lslikon,  Kanton Thurgau Швейцарія, при сприянні виконкому Новосанжарської селищної ради,  КУ «Новосанжарський центр соціальних служб» чотирнадцятьом сім'ям було надано продуктові набори. За доброю традицією напередодні зимових свят, діти з вищевказаних сімей отримали  іграшки та смаколики.