Діти вільної країни

29 листопада на базі Українського державного центру позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Цьогоріч захід відбувся в онлайн форматі.

Метою конкурсу є надання моральної підтримки українським військовим, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, родинного вогнища та національної культури, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей.

Переможцями стали вихованки  гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради Жук Анастасія та Скрипка Єлізавета (керівник Слабка Людмила Андріївна).

Вітаємо переможців та їхнього керівника!