Вітаємо з перемогою!

У суботу, 10 грудня, на спортивній базі Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка», відбулися спортивні змагання серед депутатів усіх рівнів та державних службовців Полтавської області з волейболу, шахів, шашок та тенісу настільного, в яких взяли участь представники нашої громади у складі збірної команди Полтавського району.    За результатами змагань між спортсменами Кременчуцького, Миргородського, Полтавського та Лубенського районів спортсмени Полтавщини вибороли 1 загальнокомандне місце.

Щодо участі наших спортсменів: Таміла Музика (секретар селищної ради) стала чемпіонкою у змаганнях з шахів серед жінок ( 1 командне місце з шахів),  Володимир Литвиненко (завідувач сектору сім’ї. молоді і спорту виконкому селищної ради) у складі волейбольної команди стали 2-ми, а Лілія Бугаєнко (спеціаліст І категорії виконавчого комітету селищної ради) – посіла 2 командне місце у змаганнях з тенісу настільного.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!