Здобутки спортсменів Новосанжарської ДЮСШ

10 грудня на спортивній базі ДЮСШ №2 міста Полтава відбулися фінальні змагання Чемпіонату Полтавської області з волейболу серед юнаків 2007 року народження та дівчат 2006 року народження, в яких взяли участь спортсмени Новосанжарської ДЮСШ.

Як результат, наші дівчата посіли почесне 3 місце, а юнаки стали срібними призерами змагань.

У понеділок, 12 грудня, у спортивному залі № 2 Новосанжарського ліцею відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат 2008 року народження, в яких здобули право виступати спортсменки Новосанжарської ДЮСШ.

У підсумку наші дівчата стали другими, поступившись у фіналі одноліткам з ДЮСШ Щербанівської громади.

Велика вдячність за підготовки спортсменів тренеру ДЮСШ з волейболу Олександру Дерев’янку.